Vytisknout

Zabezpečení osobních údajů

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje podle čl. 30 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
K uplatnění práv v oblasti osobních údajů je možné se na školu obracet prostřednictvím datové schránky ID: f8fmcv4 typ OVM, emailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu Základní škola, Školní 711, 685 01 Bučovice.
Jmenovaným pověřencem pro školu je Ing. Jiří Mikoláš, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vytisknout

Čtěte -

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

OZNÁMENÍ...

Vážení návštěvníci našich stránek,

naše škola již delší dobu pracuje na na webové stránce https://bucovice711.edupage.org/. Postupně na téže adrese vznikají i nové oficiální webové školní stránky. Tyto stránky - na kterých se nacházíte - již nebudou - od 10. května 2018 - aktualizované, ale budou stále funkční.
Omluvte nás, jestli po nějakou dobu nebude komfort nových stránek takový, jak jste byli zvyklí zde... Nové stránky vznikají za pochodu. Určitě se budeme snažit je postupně vylepšovat k Vaší úplné spokojenosti.
Děkujeme za pochopení.

Admin

Vytisknout

Matematická klání

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V měsíci dubnu se v matematice na naší škole soutěžilo. Nejprve v soutěži MATEMATICKÝ KLOKAN, kde byli žáci rozděleni do kategorií podle věku napříč celou školou a vzápětí školní kolo Pythagoriády. (FOTO)

V soutěži MATEMATICKÝ KLOKAN byli nejlepší:
Kategorie CVRČEK – Markéta Pluhačková, Leontýna Kočí (2. B), Terezie Kurfiřtová, Kateřina Knapková, Martin Vévoda (všichni 3. B), Klára Grussmannová (3. A),
Kategorie KLOKÁNEK – Lucie Králiková, Matěj Tesáček, Alice Radochová (všichni 5. B)
Kategorie BENJAMÍN – Tadeáš Tesáček a Lukáš Blaňka (7. A), Radek Hujňák (7. B)
Kategorie KADET – Štěpán Šujan (9. B), Vilém Macourek a Patrik Halla (9. A)
 
Do školního kola PYTHAGORIÁDY byli vybráni žáci 5.-8. ročníků a utkali společně ve ŠIC. Pracovní nasazení bylo příkladné, avšak podmínky soutěže splnili pouze:
-          Hubert Matula z 5. A
-          David Lokaj a Lukáš Blaňka ze 7. A
Úspěšným řešitelům matematických soutěží blahopřejeme...

Jiří Mikoláš

Vytisknout

Okresní kolo ve volejbalu

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Sedm škol z okresu Vyškov se přihlásilo do základního kola ve volejbalu dívek. Pořadatelem soutěže se stala Základní škola Letní pole Vyškov. (FOTO)

Škola je vybavena dvěma tělocvičnami hned vedle sebe, proto bylo možné sehrát utkání systémem každý s každým. Nepřijela jediná škola, která by „nevlastnila profesionálky“. Družstva přijela perfektně připravená a celá soutěž měla poměrně vysokou úroveň. Výjimkou nebyl ani tým ZŠ Bučovice 711, který do Vyškova vyslal 7 hráček. S výjimkou jedné se volejbalu věnují 2x týdně všechny. I když se děvčatům ze 711, co se týká výsledků, příliš nevedlo, ukázaly své hráčské kvality. Kapitánkou týmu se stala Veronika Hýblová, dále hrály Markéta Kleiblová, Jana Celnarová, Kateřina Doležalová, Isabella Rother, Hana Kašpárková a Barbora Nevidová. Celou soutěž vyhrála domácí děvčata ze ZŠ Letní pole a postupuje tak do krajského kola. Naše škola se spolu s Gymnáziem Bučovice dělila o šesté místo.

      Olga Stavělíková

Vytisknout

Zápis do 1. ročníku

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V pátek 6. dubna 2018 a v sobotu 7. dubna 2018 proběhl na naší škole zápis dětí do 1. ročníku. (FOTO)

Od ledna mu předcházela pečlivá příprava dětí, které navštěvovaly akreditovaný program Edukativně stimulační skupiny pro děti předškolního věku na naší škole.
Zápis proběhl v klidné a příjemné atmosféře. Naši malí školáci přednesli básničku, zazpívali písničku, vyprávěli pohádku a zahráli si s paní učitelkou matematickou hru. Při kreslení a vyplňování pracovního listu předvedli správné držení tužky. Některým se podařilo také zavázat mašličku.
Velká snaha dětí byla odměněna připravenými dárečky. Všem budoucím prvňáčkům přejeme radostný a úspěšný vstup do školy.

                                                 Vladimíra Turkovská