Vytisknout

Zápis do prvního ročníku

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V pátek 18. ledna a v sobotu 19. ledna 2013 proběhl na naší škole zápis dětí do 1. ročníku. Od listopadu mu předcházela pečlivá příprava dětí, které navštěvovaly edukativně-stimulační skupiny na naší škole. Zde se děti v doprovodu rodičů seznámily se školním prostředím a hravou formou si zdokonalovaly znalosti a dovednosti potřebné pro zdárný průběh zápisu a bezproblémový vstup do 1. ročníku. Zápis proběhl v příjemné atmosféře, naši malí školáci plnili jednoduché úkoly, přednesli básničku, zazpívali písničku, povídali pohádku, předvedli také správné držení tužky při kreslení. Odměnou za velkou snahu všech dětí byly připravené dárečky. Na naši školu bylo zapsáno 46 dětí. Všem přejeme radostný a úspěšný vstup do 1. ročníku. (fotogalerie)

Vladimíra Turkovská