Vytisknout

Slavíček 2013

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Ve středu 27. 3. 2013 proběhlo na naší škole další kolo pěvecké soutěže „Zazpívej,slavíčku…“.
Soutěžící byli rozděleni do třech kategorií –
1. kategorie – 1.-3. třída
2. kategorie – 4. a 5. třída
3. kategorie – 6.-9. třída
V první kategorii soutěžilo 25 dětí z pěti tříd. Porota, která se skládala z třídních pí učitelek a pí asistentek, měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší „zpěváky“ a poslat je tak do dalšího -  okrskového - kola reprezentovat naši školu. Přes velkou trému, hlavně prvňáčků, se všem lidová písnička povedla a každý ze soutěžících byl oceněn velkým potleskem malých diváků a milou pozorností. (fotogalerie)
A jak to vše dopadlo?
1. místo – Aneta Křemečková /2.A/
2. místo – Kateřina Machátová /2.B/
3. místo – Tina Goliášová /2.A/
Všem výhercům i poraženým gratulujeme a přejeme hodně štěstí a „čistý“ hlas do dalšího kola.

kolektiv tř. učitelek