Vytisknout

Padesát tisíc na sportovní výbavu

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

ZŠ Bučovice 711 se na podzim loňského roku přihlásila do soutěže, ve které bylo možné vyhrát částku až 50.000,-Kč na zakoupení sportovního nářadí či náčiní. (fotogalerie)

Pro soutěž bylo nutné vytvořit projekt na hmotné zabezpečení školy, pro který bylo možné hlasovat až do konce listopadu 2012. Do soutěže se zapojilo 27 škol a 6 z nich mohlo tuto částku získat. Naše škola skončila na 3.místě. Děkujeme všem, kteří zaslali svůj hlas a třeba i oslovili další, aby „jedním kliknutím“ podpořili naši školu. Jedenáctka tak za získané peníze nakoupila koupila spoustu sportovních potřeb pro žáky prvního i druhého stupně s využitím nejen v hodinách tělesné výchovy, ale i na lyžařském výcvikovém kurzu nebo pro sportovní vyžití družiny. Kromě míčů (na kopanou, volejbal, basketbal, pěnové) se pořídilo florbalové vybavení (2 sady hokejek, míčky, brankářskou výstroj - kalhoty, vesta, rukavice a přilby, branky), rakety na badminton a speedminton, sady na stolní tenis, skákací pytle, rozlišovací dresy, prolézací tunely, 4 páry snowbladů, velká venkovní trampolína a další. Děkujeme všem, kteří zaslali svůj hlas a třeba i oslovili další, aby „jedním kliknutím“ podpořili naši školu.

Olga Stavělíková