Vytisknout

Výlet třetích tříd

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V úterý 27. května ráno se rozjeli třeťáci na očekávaný školní výlet. První zastavení bylo v Dolní Rožínce u strašidelného hradu Draxmoor, kde nám při příchodu promítli 3D film o strašidlech. (fotogalerie)

Pak jsme se rozdělili do skupin a postupně jsme procházeli strašidelným hradem kolem kostlivců, ježibab, Drakuly, ale i ohavných zvířátek. Nakonec jsme se svezli strašidelným výtahem a zakončili cestu v pekle. Všichni jsme se setkali na nádvoří hradu. Někteří se báli více, jiní jen malinko, ale chvilku strachu jsme si užili. Po svačince následoval přesun do Šiklova mlýna.
Při příjezdu do WESTERN CITY  nás hned na parkovišti přivítal kovboj, který nám sdělil pár důležitých informací. Každá třída také obdržela hrací kartu. Cestou na westernové náměstí jsme se snažili hledat otázky a také správné odpovědi na ně. Otázek bylo celkem třicet a týkaly se přírody a Divokého západu. Po příchodu na náměstí nás přivítal moderátor a nás čekal vytoužený rozchod na nákup dárků, prohlídku budov na náměstí, občerstvení i na využití různých atrakcí (skákací hrad, jízda vláčkem, střelba z luku, zrcadlový labyrint, jízda na koni…). V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do amfiteátru, kde jsme mohli vidět drezúru koní, cvičeného psa, umění lasování aj. Později jsme shlédli divadelní představení zakončené pořádnou přestřelkou. Výlet se nám moc líbil, počasí nám přálo, kolem 17. hodiny jsme se všichni v pořádku vítali s rodiči zpět u školy.

 Tř. učitelky Vladimíra Turkovská a Denisa Laciná