Vytisknout

Zápis do 1. ročníku

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V pátek 16. ledna a v sobotu 17. ledna 2015 proběhl na naší škole zápis dětí do 1. ročníku.

(Fotogalerie I); (Fotogalerie II)

Od listopadu mu předcházela pečlivá příprava dětí, které navštěvovaly edukativně-stimulační skupiny na naší škole. Zde se děti v doprovodu rodičů seznámily se školním prostředím a hravou formou si zdokonalovaly znalosti a dovednosti potřebné pro zdárný průběh zápisu a bezproblémový vstup do 1. ročníku.
Zápis proběhl v příjemné atmosféře, naši malí školáci plnili jednoduché úkoly, přednesli básničku, zazpívali písničku, vyprávěli pohádku, předvedli také správné držení tužky při kreslení a vyplňování pracovního listu.  Odměnou za velkou snahu všech dětí byly připravené dárečky.
Na naši školu bylo zapsáno 46 dětí. Všem přejeme radostný a úspěšný vstup do 1. ročníku.

Mgr. Vladimíra Turkovská