Vytisknout

Minifotbal 2015

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Ve středu 23.9. 2015 sehráli naši žáci 6. - 9. tříd turnaj v Malé kopané, pořádaný Asociací školních sportovních klubů Vyškov. V okrskovém kole na sebe v naší skupině narazily týmy obou bučovických škol 710 a 711, ZŠ Slavkov Tyršova a ZŠ Šaratice. Postup do okresního kola si však mohl zajistit pouze jeden účastník.

Souboje ve skupině se odehrávaly na umělé trávě školního hřiště budovy ZŠ 710. Zahajovací utkání nabídlo atraktivní podívanou mezi výběry škol 710 a 711. V něm byli nakonec šťastnější naši hoši, kteří si gólem v závěru pojistili cenné vítězství 3:1. Nadějně rozehraný turnaj nám překazili chlapci ze Slavkova, kterým jsme ve druhém zápase podlehli 0:1. (foto)
Ti jako jediní dokázali zvítězit ve všech třech kláních a zaslouženě si tak vybojovali postup. Nic na tom nemohla změnit ani závěrečná vysoká výhra 7:1, kterou se naši žáci prezentovali proti výběru Šaratic.
Poděkování patří zejména organizátorům ze ZŠ 710, panu učiteli Špičákovi za precizní rozhodování, panu učiteli Holáskovi za účast a vydatnou podporu svých bývalých svěřenců, ale i všem hlavním aktérům za bojovné nasazení a předvedené výkony.
 
Tabulka:
1. ZŠ Slavkov Tyršova           9 b       postup
2. ZŠ Bučovice 711               6 b
3. ZŠ Bučovice 710               3 b
4. ZŠ Šaratice                       0 b
 
Sestava ZŠ 711: Mihalík Tomáš, Tomek Petr, Kovařík Richard, Drmola Štěpán, Vodák Radek, Loníček Ondřej, Ševčík Přemysl, Černý Jan, Zourek Matěj, Pospíšil Tomáš.

Mgr. Ondřej Chromý