Vytisknout

Coca-Cola Cup 2015/16

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Týden po turnaji v Malé kopané se naši žáci zúčastnili tradičně pořádané fotbalové soutěže, která se letos konala ve vyškovských Smetanových sadech. Naše škola narazila ve skupině na žáky ZŠ Brankovice a silného soupeře v podobě vyškovské ZŠ Purkyňova. Ze dvou skupin po třech týmech si to vítězové měli rozdat o postup.(FOTO)

I tentokrát prokázal náš výběr velkou šikovnost, když v prvním zápase zdolal Brankovice 4:1. Ve druhém utkání jsme však nestačili na papírového favorita skupiny a podlehli mu 0:5.
ZŠ Purkyňova se stala celkovým vítězem a zaslouženě postoupila do další fáze soutěže. Naše družstvo podalo opět velmi solidní výkon, který zvláště v prvním zápase podtrhli svými trefami Budík (2), Mihalík a Tomek.
 
Konečné pořadí je dle zaslaných výsledků následující:
1. ZŠ Vyškov, Purkyňova 39
2. ZŠ Vyškov, Morávkova 40
3. ZŠ Drnovice
4. ZŠ Bučovice, Školní 711
5. ZŠ a MŠ Brankovice
6. ZŠ Ivanovice na Hané
 
Sestava ZŠ 711: Wittner Alex, Kovařík Richard, Vodák Radek, Ševčík Přemysl, Budík Albert, Drmola Štěpán, Mihalík Tomáš, Loníček Ondřej, Zourek Matěj, Surala Martin, Tomek Petr, Pospíšil Tomáš.

Mgr. Ondřej Chromý