Vytisknout

Zápis do prvního ročníku

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V pátek 15. ledna a v sobotu 16. ledna 2016 proběhl na ZŠ Bučovice 711, příspěvkové organizaci zápis dětí do 1. ročníku. 

FOTO - 15. ledna                    FOTO - 16. ledna

Od listopadu mu předcházela pečlivá příprava dětí, které navštěvovaly edukativně-stimulační skupiny na naší škole. Zde se děti v doprovodu rodičů seznámily se školním prostředím a hravou formou si zdokonalovaly znalosti a dovednosti potřebné pro zdárný průběh zápisu a bezproblémový vstup do 1. ročníku.
Zápis proběhl v příjemné atmosféře, rodiče s dětmi se dostavili k této významné události slavnostně naladěni a plni očekávání, jak bude zápis probíhat.
Naši malí školáci plnili jednoduché úkoly, přednesli básničku, zazpívali písničku, vyprávěli pohádku, předvedli také správné držení tužky při kreslení a vyplňování pracovního listu. Všichni se moc snažili a odměnou za jejich velkou snahu byly připravené dárečky. Velmi oblíbené je lego, které nám věnuje firma Sun Ce Trading Prague s.r.o. formou sponzorského daru.
Na naši školu bylo zapsáno přibližně 5 desítek dětí.
Všem přejeme radostný a úspěšný vstup do 1. ročníku.

Vladimíra Turkovská