Vytisknout

OVOV 2016

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Ve čtvrtek 28. 4. 2016 se naši žáci zúčastnili soutěže Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV), která proběhla za přítomnosti olympioničky Šárky Kašpárkové, která se na akci pravidelně podílí. (FOTO)

Hlavním organizátorem byla ZŠ Bučovice 710, jejíž sportovní hala se stala azylem celkem pro 7 základních škol, kde žáci postupně plnili předem určené atletické disciplíny jednak v družstvech (vždy 4 dívky a 4 chlapci), ale také v kategorii jednotlivců. Za naši školu bojovali v družstvu: Natálie Křížková, Karolína Karlíková, Karolína Růžičková, Kristýna Kubečková, z chlapců Ondřej Králík, Lukáš Řezníček, Pavel Rotrekl a Ondřej Budík.
Naše družstvo bylo za své výkony oceněno dilomem za celkové 5. místo. Z jednotlivců si také dobře počínali Tomáš Kukol, Lukáš Jahoda, Pavel Ehrenberger a Ondřej Křivánek, kteří sice nepatřili mezi nejlepší, ale předváděli po celou dobu soutěže rovněž solidní výkony. Jak družstvu, tak jednotlivcům tak poprávu patří velká pochvala za odhodlání, aktivitu a maximální nasazení, které prokazovali po celý náročný soutěžní den. Celkovým vítězem se stala ZŠ Morávkova Vyškov, která si společně s druhou ZŠ Rousínov zajistila postup do další fáze soutěže.

Mgr. Ondřej Chromý