Vytisknout

Finále ve vybíjené

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Po úspěšně sehraném květnovém turnaji ve vybíjené se naši žáci prvního stupně kvalifikovali do finálového kola, které se konalo v úterý 21. června, tentokrát na půdě MZŠ Ždánice. (FOTO)

Kromě našeho družstva se soutěže účastnili také ZŠ Slavkov u Brna, Tyršova a Komenského, Otnice, Bučovice 710 a domácí MZŠ Ždánice. Losovalo se do dvou skupin, kam byli nasazeni vítězové předchozího kola, ZŠ a MŠ Otnice a ŽŠ Bučovice 710. Naši skupinu B tvořili ZŠ Slavkov, Komenského a „sedmsetdesítka“. První zápasy byly vyrovnané, přesto jsme skončili na třetí pozici. O konečné páté místo jsme se utkali s třetím ze skupiny A, domácím výběrem Ždánic, kterému jsme v bouřlivé atmosféře těsně podlehli a stanuli tak na celkovém nepopulárním šestém místě.
Naše družstvo však podalo srdnatý, houževnatý výkon a nutno dodat, že velkým úspěchem už je samotný postup do finále. Za to jim právem patří velká gratulace!
Sestava ZŠ Bučovice 711: Doupovec Adam, Rother Isabella-Victoria, Zouhar Adam, Fryčar Antonín, Rotrekl Denis, Gottwald Jan, Šubrt Jeremy, Koláčková Michaela, Tesařová Markéta, Stuchlík Dennis, Vafek Patrik, Doležalová Natálie, Králíková Lucie

Ondřej Chromý