Vytisknout

Minifotbal 2016

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Ve čtvrtek 22.9. 2016 se naši žáci 2. stupně zúčastnili okrskového kola turnaje v malé kopané. (FOTO)

Všechny týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Nás zajímala především skupina A, kde se utkaly postupně všechny bučovické školy, ZŠ 711, ZŠ 710 a VG Bučovice. Čtyřčlennou skupinu doplňovala ještě ZŠ Brankovice. Všechna utkání typu „každý s každým“ se odehrávala na umělém povrchu bučovického gymnázia. Naši chlapci vstoupili do turnaje utkáním s Brankovicemi, ve kterém po dvou rychlých brankách v úvodu prohrávali již 0:2. Díky brzkému srovnání skóre jsme však začali přebírat herní iniciativu a ve druhém poločase přetavili naši očividnou převahu v konečné vítězství v poměru 7:3. Velkým tahounem a tvůrcem hry byl zejména náš kapitán Albert Budík. Zvýšené sebevědomí se promítlo i ve druhém zápase s domácím gymnáziem, ve kterém kluci zvítězili 4:2. Celé naše družstvo působilo odhodlaně a dokázalo dlouhou dobu hrát ve vysokém tempu. To opadlo až v posledním „derby“ se ZŠ 710, kdy jsme narazili na lepší tým, který se po naší porážce 3:7 stal zaslouženě vítězem skupiny a bude tak naše město dále reprezentovat v krajském kole soutěže. Náš tým ovšem druhým místem prokázal svoji kvalitu a právem si zaslouží uznání, za kompaktnost, souhru a velkou obětavost, kterou po celou dobu turnaje předváděl.
Sestava: Králík Ondřej, Zourek Matěj, Vinklar Šimon, Vodák Radek, Silnica Cyril, Surala Martin, Kohoutek David, Budík Albert (C), Pospíšil Tomáš.

Ondřej Chromý