Vytisknout

Nocování třeťáků ve škole

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Na tuto akci jsme se dlouho připravovali, trénovali jsme scénky, chystali si kostýmy, vymýšleli podrobný program. (FOTO)

Celý večer se nesl v pohádkovém i tanečním duchu. Nejprve si třeťáci zahráli několik kolektivních her, poté dostali plánek k putování po škole. U perníkové chaloupky si vyrobili vlastní placky. Gargamel jim rozházel obrázky, které museli znovu složit. Na stanovišti u Shreka zkoušeli naši cestovatelé poznat, z jaké pohádky jsou písničky, které jim Shrek pouštěl k poslechu. Karkulka je zavedla k vlkovi a žáci předvedli své znalosti v hádankách. Odtud se děti vydaly k Rumcajsovi na ochutnávku různých plodů. Nejvíce smíchu znělo ze stanoviště, kde na děti čekal Pat a Mat. Oba popletové trénovali s dětmi hru na zapamatování předmětů. V neposlední řadě jsme si všichni vyrobili trička z nocování, při této kreativní činnosti nám pomáhala Sněhurka a trpaslíci. Poslední stanoviště bylo u pana Mrazíka, tam si všechny děti zahrály živé pexeso.
Večer jsme si pochutnali na pizze a před spaním jsme se všichni sešli na pyžamové párty. Na závěr dne peeři dětem přečetli pohádku. Ráno na nás čekala voňavá snídaně – koblihy a teplý čaj.
A my máme zase na co vzpomínat.

Vaši peeři