Vytisknout

Okrskové kolo ve florbalu

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Jako každý rok patří toto roční období školním soutěžím ve florbalu. Ve vyškovském okrese se přihlásilo do soutěže 12 družstev dívek. (FOTO)

Do ZŠ Komenského ve Slavkově přijelo 15. listopadu 6 celků – ZŠ Bučovice 711, ZŠ Bučovice 710, Gymnázium Bučovice, ZŠ Brankovice, ZŠ Rousínov a domácí. Naše škola byla nalosována do skupiny A, kde nás čekaly 2 papírově nejtěžší celky. Pro nás „naštěstí“ nastoupil Komeňák pouze v sedmi lidech a dovolil nám uhrát remízu. Obávaný Rousínov nevyužil spousty šancí při tahu na bránu a daroval nám výhru 2 : 1. Čtyři body znamenaly vítězství ZŠ Bučovice 711 ve skupině A.
V baráži jsme bohužel nedokázaly najít správný recept na zdolání týmu Gymnázia a zůstaly jsme na prvním nepostupovém místě. Za jedenáctku bojovaly: brankařka Michaela Brázdilová, střelkyně gólů Denisa Preisingerová a Barbora Nevidová, dále Hana Kašpárková, Hana Sekerková, Veronika Hýblová, Lucie Šopíková, Markéta Kleiblová, Karolína Růžičková, Sabina Kocmanová a Veronika Šlimarová. Až na poslední jmenovanou jsou všechny dívky žákyněmi osmého ročníku a určitě se budou soutěže účastnit i příští rok.

                                                                                                                                 Olga Stavělíková