Vytisknout

Vybíjená 2017, Slavkov u Brna

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

V pondělí 22. 5. 2017 se naši žáci 1. stupně zúčastnili tradičního turnaje ve vybíjené, který pořádá Politaví. (FOTO)

Úvodní kolo se letos konalo ve Slavkově u Brna. Na „slavkovské bojiště“ se sjelo osm družstev, které byly nalosovány do dvou skupin. Z obou těchto skupin si postup do další fáze turnaje zajistili dva nejlepší… Naše skupina zahrnovala ZŠ Nížkovice, ZŠ Slavkov-Komenského a ZŠ Bučovice 710. Suverénním se ukázal být domácí tým, který si poradil se všemi soupeři a zaslouženě ovládl skupinu. Naši žáci zaznamenali postupně výhru s Nížkovicemi a prohru se Slavkovem. O druhém postupujícím tak rozhodovalo až bučovické „derby“, ve kterém jsme nakonec byli šťastnější a postup náležitě oslavili zmrzlinovým osvěžením. Za účast a velkou bojovnost díky všem hráčům!

Sestava: Vafek Patrik, Grussmann Jaroslav, Tesáček Matěj, Králíková Lucie, Doležalová Natálie, Košťálová Marcela, Kučera Josef, Peroutka Jakub, Vlachová Gabriela, Jeřábek Jan, Doupovcová Nela, Synková Michaela

Ondřej Chromý