Vytisknout

Školní výlet třídy VIII.A

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Tenhle výlet byl jeden z nejlepších výletů. Byla tam spousta legrace a zábavy, výšlapů a kopců. (FOTO)

Měli jsme nejlepší dozor – paní učitelky Stavělíkovou a Koudelkovou. Čtyřhodinová cesta vlakem byla fakt super, hlavně vlak s kupé. Plnění úkolů v muzeu Tatra bylo náročné. Cesta na rozhlednu byla dlouhá a vyčerpávající. Čtyřkolky byly pro některé pomalé a pro některé rychlé. Paní učitelky to samozřejmě zvládly skvěle.
Pak jsme se šli ubytovat do areálu U Kateřiny. Měli jsme 6 chatek, většinou po čtyřech, naproti nám byla třída deváťáků a za nimi středoškoláci, se kterými jsme se skamarádili. K večeři jsme dostali řízek s bramborovou kaší a salátem.
Ráno jsme vstávali kolem sedmé hodiny a o půl osmé byla výborná snídaně, každý jsme dostali tři rohlíky, dvě másla, marmeládu, 4 kolečka šunky a 4 obdélníky sýru.
Pak jsme se sbalili a vyrazili na cestu do města, kde jsme si zkusili upéct štramberské uši, které jsme pak snědli. Následovala ledová tříšť.  Vystoupali jsme na Trúbu, kde se někteří báli. Poté ještě na Šipku, což byla jeskyně, kde se našli kosti neandrtálců. A nakonec na vlak. V Bučovicích na nádraží na nás čekala paní učitelka Hrubá. Výlet byl super.

                                                                                                                      Lenka a Jana Celnarovy