Vytisknout

Výlet 9. B – Olomouc a okolí

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Dne 5. června 2017 vyrazila 9. B na svůj poslední školní výlet do Olomouce. (FOTO)

Po příjezdu jsme si odložili věci na DDM, kde jsme byli ubytovaní, a poté jsme si šli prohlédnout Horní a Dolní náměstí, kde jsme si snědli také naše řízky. Po hodinovém rozchodu ve městě jsme vyrazili do Lanového centra Proud, kde nás provázely dvě mladé instruktorky. Mohli jsme si zde vyzkoušet i 16 ti metrovou „houpačku“, kde mnozí z nás překonali svůj velký strach z výšek. Tady jsme posílili týmovou spolupráci. Po třech adrenalinových hodinách jsme odešli na večeři do restaurace Kozlovna. Večeře nás velmi překvapila – smažený sýr! Po řízcích z domu jsme na smažený sýr k večeři neměli ani pomyšlení, ale hlad zvítězil. Po večeři následovala návštěva obchodního centra Šantovka. Po návratu na DDM probíhal večerní program, který jsme si sami vytvořili.
 
Druhý den začal snídaní v Kozlovně, kde na nás čekal švédský stůl. Po vydatné snídani jsme se sbalili a odešli na vlakové nádraží, odkud jsme odjeli na Svatý Kopeček a odtud přešli do velké ZOO Olomouc, kterou jsme bohužel ani neprošli. Dali jsme si zde i výborný oběd, po němž jsme se vydali na vlakové nádraží a odjeli směr Bučovice.
Výlet jsme si velice užili a mrzí nás, že byl poslední. Chtěli bychom poděkovat paní učitelce třídní Mgr. Ivaně Sedlářové a Mgr. Ivě Pejchalové za skvělý doprovod.

                                           Sabina Skokanová, Lenka  Famfrlová, Anna Voborná, Michaela Liberová