Vytisknout

Adaptační pobyt 6.A

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Naše třída 6. A se ráno ve středu 13. září 2017 vydala autobusem na dvoudenní adaptační kurz do Letonic. (FOTO)

Když jsme přijeli do Letonic, šli jsme pěšky do klubovny Procyon, kde nás uvítaly lektorky Eva a Daniela. Potom jsme měli dopolední program. Ze začátku jsme se poznávali a ukazovali si, jak jsme každý jiný. Měli jsme týmové i samostatné soutěže. Lezli jsme po horolezecké stěně, běhali, nosili pneumatiky, jezdili na koloběžkách a udělali jsme si i vědomostní testy.
Po dopoledním programu jsme šli na Orlovnu do Letonic. Tam jsme si dali oběd a začal odpolední program, během kterého jsme si zkusili práci na hrnčířském kruhu a metodou plstění si vyrobili mandalu, kterou jsme si odvezli sebou a vystavili u nás ve třídě. Po těchto odpočinkových činnostech jsme hráli různé hry.
 
K večeři jsme šli na zahrádku restaurace opékat špekáčky. Byly moc dobré. Po večeři jsme se rozdělili do skupin a nacvičovali jsme vystoupení na písničku „Pátá“ z filmu Rebelové. Vystoupení i nacvičování bylo moc zábavné. Po vystoupení jsme si přichystali pelíšky na spaní. Před spaním jsme jak my holky, tak kluci hráli hru „Úkoly“. Spalo se nám skvěle.
Ráno po probuzení jsme měli krátkou rozcvičku, po které následovala moc dobrá snídaně. V průběhu dopoledne jsme šli na procházku do lesa a tam jsme doslova zahodili naše problémy. A kolem 14. hodiny jsme pak spokojení odjeli zpátky domů.

Kristýna Černá a Tereza Černá