Vytisknout

Mezinárodní soutěž YPEF

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Dne 8. března 2018 se vybraní žáci a žákyně 9. ročníku naší školy zúčastnili 8. ročníku mezinárodní znalostní soutěže „Mladí lidé v evropských lesích – YPEF“, která je určena pro žáky a studenty základních a středních škol. (FOTO)

Místní kolo této soutěže probíhalo pod záštitou Lesní správy Bučovice. Hlavními organizátory tohoto kola byly zaměstnanci LS Bučovice pan Karel Kovařík a pan Tomáš Adamec.
Za naši školu soutěžilo sedm tříčlenných družstev ve dvou disciplínách, kterými byly: „Vědomostní test“ a „Poznávání rostlin a živočichů“.
Na prvním místě se v soutěži umístilo družstvo ve složení Jan Obdržálek 9. A, Ondřej Křivánek 9. A a Michael Effenberger 9. B, které získalo celkem 28 bodů. Vítězové postupují do regionálního kola, které se bude konat v Brně.

                                                                                                                      Vendula Sůrová