Vytisknout

Pozvánka pro předškoláky

ZŠ Bučovice 711 otvírá další ročník oblíbených  Edukativně stimulačních skupinek předškoláků, které začínají v polovině listopadu.
Program Edukativně stimulačních skupinek je rozdělen do 8 lekcí. Každá lekce má svou strukturu, jednotlivé činnosti se střídají a na sebe navazují. Lekce trvají 60 minut, ve skupině je 6-8 dětí. S dítětem je vždy přítomen jeden z rodičů, který je pokaždé seznámen s cílem a významem prováděné činnosti. Se skupinkou pracují 2 akreditovaní lektoři.
Přítomnost rodiče je velmi důležitá. Rodič získává náměty pro práci s dítětem, praktické ukázky toho, co a jak s dítětem dělat, jak rozvíjet potřebné schopnosti. Náplň lekcí je motivací, radou a inspirací.
Rodiči tak umožníme vidět své dítě při spolupráci s ostatními dětmi, při záměrných činnostech, při práci s cizí dospělou osobou. Vidí, jak dítě reaguje, jak se zapojuje. Rodič má ve skupině také možnost  konzultace s odborníkem, může se obrátit o pomoc a radu v situacích, kdy si není jistý.
Všichni, kteří se na skupinkách podílíme, chceme přispět k tomu, aby se děti do školy těšily, aby jim byla škola zdrojem radosti a poznání, nikoliv trápení a problémů. Přejeme všem dětem, aby jim skupinky umožnily lépe zvládat školní požadavky a rodičům pak přejeme pěkný pocit z příjemně a užitečně stráveného času s dětmi.
Více informací obdržíte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte, prosím, na telefonní číslo 517 383 846. Je možné se také přihlásit přes školní web (klikni zde), kde je možné stáhnout příslušný formulář a vyplněný odeslat na výše uvedený email.