Vytisknout

Schůzka s rodiči vycházejících žáků

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in Kariérový poradce

V úterý 15. listopadu 2016 se na naší škole uskutečnila tradiční schůzka s rodiči vycházejících žáků. Náplní tohoto setkání byla volba povolání, informace o nových povinných přijímacích zkouškách na maturitní obory a prezentace středních škol z našeho okolí.

Navštívili nás zástupci z Gymnázia a Obchodní akademie Bučovice, ISŠ Slavkov u Brna, SOŠ a SOU Vyškov, Gymnázia a Střední odborné školy zdravotní a ekonomické Vyškov, Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec a Střední školy stavebních řemesel Brno-Bosonohy. Děkujeme všem za spolupráci a rodičům za hojnou účast, kterou ukázali velký zájem o budoucnost svých dětí. (viz.foto)
Další nejbližší akce, na kterých mohou rodiče získat informace i o jiných středních školách a učilištích, jsou Dny otevřených dveří, které tyto střední školy každoročně pořádají. Proto je nutné sledovat webové stránky vyhlídnutých škol.
Ve dnech 25.-26. 11. 2016 se koná v areálu Veletrhy Brno v pavilonu G1 Veletrh středních škol a dalšího vzdělávání.
27.-29. 1. 2017 bude probíhat Prezentace SŠ OC Olympia Brno.
 
„Končíš základku? Kam dál, aby to stálo za to!?“ (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?ID=247519&TypeID=2) - na tomto odkazu si můžete stáhnout nebo přečíst novou brožuru, která se týká volby povolání.

                                                                                               Ivana Sedlářová