Články

Vytisknout

O pohár ředitelky školy

Napsal Jiří Mikoláš. Posted in ZPRÁVY Z AKCÍ

Již několikátý rok pořádáme soutěž s názvem Vánoční florbal, která patří žákům druhého stupně. (FOTO - TURNAJ) (FOTO - CENY)

V letošním roce jsme uspořádali klání O pohár ředitelky školy. Změnou nebyl pouze název a cena za první místo. Třídní kolektivy soutěžili kromě oblíbeného florbalu i ve stolním tenisu. Dívky se popasovaly ve dvouhře, hoši ve dvouhře i čtyřhře. Body získané dle pořadí soutěžících se sečetly s výsledky soubojů ve florbalu.                                                                                                     Žáci byli rozděleni do dvou skupin – mladší (6. + 7. ročník) a starší (8. + 9. ročník). Mezi mladšími byl výsledek celkem jasný, u starších naopak velmi vyrovnaný. Dvě třídy měly stejný počet bodů a o výsledném pořadí rozhodovalo dokonce až 3. kritérium. Mezi šesťáky a sedmáky zvítězila třída 7. A. Mezi osmáky a deváťáky vyhrála 8. B. Rovněž jsme diplomem ocenili nejlepší hráče stolního tenisu a nejlepší střelce ve florbalu.
Nejlepším hráčem stolního tenisu byl David Lokaj (7. A) a Radek Vodák (9. B). Mezi děvčaty se blýskla Markéta Suralová (7. B) a Hana Sekerková (9. A). Ve florbalu vstřelil nejvíce gólů Vojtěch Zouhar (6. B) a Radek Vodák (9. B). Nejlepšími střelkyněmi pak byly Kamila Gottvaldová (7. B) a Monika Rešková (9. A).